HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ

İş yaşamında profesyonelliği esas  edinen firmamız başta inşaat sektörü olmak üzere bir çok farklı sektöre hizmet vermektedir. Çalıştığımız her firmayla müşteri memnuniyetini esas alarak ihtiyaçlarına en uygun çözümler ve ürünler sunmaktayız.

Genç ve dinamik ekibimiz, sizlere zemin kaplama, yalıtım ve endüstriyel boya alanlarında yardımcı olmaya hazır. İletişim sekmesinden dilediğiniz yolla bize ulaşabilir veya ziyaretimize gelebilirsiniz.

NEDEN EPOKSİ

Epoksi suya, asitlere ve alkaliye dirençlidir. Zaman içerisinde direncini yitirmez. Kuvvetli yapışma özelliği sayesinde özellikle inşaat sektöründe  tercih edilen bir malzeme haline gelmiştir.

Epoksi geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Antibakteriyel özelliği dolayısıyla sağlık kurumlarında zemin kaplama olarak tercih edilir. Kaymazlık özelliği ile genel kullanım alanlarına uygundur. Bütün ve tercihinize göre parlak, mat veya yar mat bir görünüm vererek zeminin kötü görselliğini ortadan kaldırır.

KURULUŞ POLİTİKAMIZ

“Epoksi/poliüretan zemin kaplama, izolasyon, yalıtım uygulamaları boya satışı ve yapı kimyasalları satışında” alanında faaliyet gösteren firmamız kuruluşun amaç ve bağlamına uygun ve stratejik yönünü destekleyecek şekilde kalite yönetim sistemini en üst düzeye ulaştırabilmek için aşağıdaki hususlar doğrultusunda politikasını belirlemiştir.

  • Çalıştığımız her firmayla ihtiyaçlarına en uygun çözümler ve ürünler sunmak,
  • Müşteri memnuniyetini esas almak,
  • Kalitede süreklilik,
  • Yaralanma ve sağlık bozulmalarını önlemek,
  • İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yükümlü olduğu yürürlükteki yasal ve diğer şartlara uymak,
  • Önleyici bir yaklaşımla, iş sağlığı ve güvenliği risklerini ortadan kaldırmak ya da kabul edilebilir seviyelere indirmek,
  • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İSG Yönetim Sistemi kapsamındaki uygulanabilir olarak belirlenen şartları yerine getirmek ve sistemini sürekli olarak iyileştirmek,